HAKKIMDA
Doktor Hayat Kimdir

Merhabalar Ben Doktor Hayat

Doktor hayat kişisel blog sayfanın kurcusu aynı zamanda da bu sayfanın tek yazarıyım.

21 Şubat 1983 Ankara doğumluyum. Eğitim hayatımı doğup büyüdüğüm şehir Ankara’da tamamladım.  Blog yazmanın temellerini sanırım ilkokul yıllarımda ilk öğretmenim vesilesiyle tuttuğum günlüklerim ile başladı diyebilirim. Eğitim hayatım boyunca araştırmacı ve maceracı ruhum yazma tutkumu devamlı surette sıcak tuttu. Üniversite yıllarımda ise tanıştığım insanlar ile geçirdiğim zamanları ve yaşadığım olayları kaleme alma fırsatı buldum. Kaleme aldığım bu yazılar iş hayatına girmem ile daha çok artmaya başladı.

Hem üniversite yıllarımda hem de iş hayatım boyunca ülkemin birçok ilini ve ilçesini gezmek nasip oldu. Aynı zamanda da dünyanın farklı ülkelerinden farklı insan grupları ile de tanışma fırsatım oldu. Bu seyahatler ve bu tanışmalar da birçok yeni konuyu kaleme ele almama vesile oldu.

Duygusal yapım, sanatsal ruhum ve geniş bir hayal gücüm ile birleşince; oluşturmuş olduğum birikimleri bir araya getirip daha geniş  insan kitleleri ile paylaşmak fikri aklıma  geldi. Kaleme almış olduğum yazılar hem daha kalıcı hem daha etkili olabilecekti. Bunun en güzel yolu ise kişisel blog oluşturmaktan geçiyordu.

Tamamen özgün ve kişisel yazılarımı 2014 yılında açmış olduğum doktorhayat.com sayfasında yayınlamaya başladım.  Kişisel Blog sayfamdaki yazılarda kimi zaman bir sosyal problemi, kimi zaman yaşanmış bir aşk hikâyesini, kimi zaman içimden geçen duyguları, kimi zaman ise bir arkadaş sohbetini gönül rahatlığı ile kaleme alarak yazmaya başladım. Yazmak, okumak benim için hep bir tutku, bir heyecan… Yıllar geçtikçe de bu heyecan bu tutku artmaya devam edeceğe benziyor. Aynı zamanda da blog yayıncılığı hakkında makalelerim bulunmaktadır.

Benim için blog yazmak geçici bir heves olmaktan öte, kalıcı ve faydalı bilgilerin sunulduğu bir kaynak. 

Her konuda görüş öneri ve isteklerinizi iletmek için sayfamdaki iletişim kutusunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.